Pardayanlar 6 - Fausta 1

Pardayanlar 6 - Fausta 1 11,76 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Pardayanlar Serisinin bu en heyecanlı kitabında FAUSTA ortaya çıkıyor! Olaylar artık 1570lerde değil 1588lerde geçiyor.

Responsive image
YAZAR
Michel Zevaco
DOSYA BOYUTU
10,37 MB
YAYIN TARIHI
2006
DIL
Türkçe
ISBN
9789944338073

Bir Pardayanlar 6 - Fausta 1 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Pardayanlar 6 - Fausta 1 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Michel Zevaco tarafından yazılmıştır.


Pardayanlar Serisinin bu en heyecanlı kitabında FAUSTA ortaya çıkıyor! Olaylar artık 1570'lerde değil 1588'lerde geçiyor. - PARDAYAN'ın babasını ve karısı Loïse'i yitirmesinin üzerinden yıllar geçmiştir… - Bu yıllar içinde Şövalye, babasının yolundan gitmiş, tam bir gezginci olarak yaşamıştır. - Marie Toouchet'nin oğlu, Dük Charles d'Angouleme şu anki en iyi dostudur. - IX.'uncu Charles'ın gayri-meşru oğlu olan Dük, Violetta'ya aşıktır. - Dük de Guise'in de Violetta'yı elde etmek istemesi, Guise'le evlenmek isteyen FAUSTA'nın planlarına uymaz… - Violetta artık FAUSTA'nın ölüm listesindedir… - FAUSTA, göz kamaştırıcı bir güzelliği, olağanüstü bir zekayla birleştiren müthiş kadın!.. - Çok zengin! Çok güçlü! Tapılacak ve nefret edilecek bir dişi!.. - Erkekleri parmağı ucunda oynatan, onları daha büyük güç elde etmek için kullanan, sadece Şövalye PARDAYAN karşısında kadınlığını hatırlayan bir mahlûk!.. - Prenses mi? Kraliçe mi? Papa mı? Ancak FAUSTA'nın yolu PARDAYAN'la kesişecektir Ve bütün bu tarihsel olaylar içinde Pardayan… Daima güçlü… Daima Şövalye…Sayfa Sayısı: 224Baskı Yılı: 2006Dili: TürkçeYayınevi: Erko 


Pardayanlar Serisinin bu en heyecanlı kitabında Fausta ortaya çıkıyor! Her biri için bir bildirim almak istiyorsanız boş bırakın Pardayanlar Baba ve Oğul 6 / Fausta 1.