Odd'un Kefareti

15 TL. Macera Odd'un Kefareti, ile hız kesmeden devam ediyor ve Odd, dünyadan adalet isteyen hayaletlerin esrarlı hikâyeleriyle tekrar karşımıza çıkıyor.

Responsive image
YAZAR
Dean R. Koontz
DOSYA BOYUTU
1,96 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789751030313

Bir Odd'un Kefareti kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Odd'un Kefareti kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Dean R. Koontz tarafından yazılmıştır.


Yaşam ve ölümün cesur nöbetçisi Odd Thomas'ı tanıyorsunuz. Onu arayıp bulan sessiz ruhların ondan istediği tek bir şey vardır: Adalet. Böyle özel bir yeteneğe sahip olmaktan her ne kadar hoşlanmasa da iki dünya arasına sıkışıp kalmış sırdaşlarına sırtını dönemez. Macera Odd'un Kefareti, ile hız kesmeden devam ediyor ve Odd, dünyadan adalet isteyen hayaletlerin esrarlı hikâyeleriyle tekrar karşımıza çıkıyor.Genç adam, günahlarının kefaretini ödemek için geldiği manastırda etrafa tehlike saçmaya kararlı yaratıkların amansız planlarıyla baş etmek zorunda ve üstelik yalnız değil! Büyülü bir manastırı saran tehlikeli yaratıklar…Dünyada sıkışıp kalmış hayaletler…Kuantum fiziği, kaos, gizli servislerin planları…Manastırı ve öğrencilerini bekleyen büyük tehlike ve bu tehlikeden kurtulmak için verilen zorlu bir mücadele…Sayfa Sayısı: 328Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: İnkılap Kitabevi 


18 TL. Macera Odd'un Kefareti, ile hız kesmeden devam ediyor ve Odd, dünyadan adalet isteyen hayaletlerin esrarlı hikâyeleriyle tekrar karşımıza çıkıyor.